Dom

Jiangsu Stord Works Ltd. profil firmy

profil firmy

JIANGSU STORD WORKS LTD Znajduje się w Fangqiao National Machinery Industrial Park, który znajduje się nad jeziorem Taihu, Yixing City, Jiangsu, Chiny.Nasza firma to profesjonalna baza produkcyjna urządzeń specjalizująca się w kompleksowej utylizacji i odzysku odpadów stałych i płynnych.Główne produkty naszej firmy to suszenie / spalanie osadów oraz wyposażenie dodatkowe, sprzęt do odparowywania i zagęszczania odpadów płynnych, kompletne wyposażenie zakładów utylizacji zwierząt, zbiorniki ciśnieniowe i inne niestandardowe wyposażenie.StordWorks przestrzega międzynarodowych, pierwszorzędnych standardów jakości i ściśle kontroluje szczegóły produktu.Nasze produkty są dobrze sprzedawane w krajach Unii Europejskiej, USA, Australii itp. I zostały jednogłośnie docenione przez klientów w kraju i za granicą oraz wysoko ocenione na rynku.

 

Jiangsu StordWorks posiada wyspecjalizowany warsztat do produkcji maszyn suszarniczych oraz zaawansowany sprzęt narzędziowy.Posiadamy również różne międzynarodowe certyfikaty zbiorników ciśnieniowych i bogate doświadczenie w produkcji sprzętu, takie jak certyfikacja krajowego standardowego zbiornika ciśnieniowego, certyfikat American ASME, certyfikat Norske Veritas DNV, certyfikat UE PED, rosyjski certyfikat TR-620 itp.

 

Jiangsu StordWorks przestrzega filozofii biznesowej „Koncentrując się na profesjonalizmie i jakości przede wszystkim” oraz koncepcji usług „Orientacja na klienta i przekraczanie satysfakcji klienta”.Dzięki naszej doskonałej jakości i doskonałej obsłudze Jiangsu Stord Works Ltd. z niecierpliwością oczekuje na współpracę z Państwem!

 

Chiny Jiangsu Stord Works Ltd. profil firmy 0Chiny Jiangsu Stord Works Ltd. profil firmy 1Chiny Jiangsu Stord Works Ltd. profil firmy 2Chiny Jiangsu Stord Works Ltd. profil firmy 3Chiny Jiangsu Stord Works Ltd. profil firmy 4Chiny Jiangsu Stord Works Ltd. profil firmy 5

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Jiangsu Stord Works Ltd. założona w 2011 roku, położony w narodowym parku maszynowym, który znajduje się na wybrzeżu jeziora Taihu, Fangqiao Town, Yixing City, Jiangsu Province.Nasza firma zatrudnia ponad 180 pracowników, zajmuje powierzchnię 25000m2 i posiada ponad 70 zestawów różnych urządzeń do produkcji i testowania.Maksymalny udźwig 100 ton.Zdolność gięcia dla najgrubszej blachy wynosi do 120 mm.Nasza firma wprowadziła krajowy i zagraniczny zaawansowany sprzęt i technologię, jest zaangażowana w opracowywanie i produkcję kompletnych zestawów urządzeń do różnych białek zwierzęcych, kompleksowe wykorzystanie i odzyskiwanie odpadów stałych i płynnych, zbiornik ciśnieniowy.

 

 

Chiny Jiangsu Stord Works Ltd. profil firmy 0

 

 

Jiangsu Stord Works Ltd. Jiangsu Stord Works Ltd. Jiangsu Stord Works Ltd.
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Południowa

Wschodnia Europa

Azja Południowo-Wschodnia

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : STORDWORKS

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : $10 Million -US$50 Million

Rok założenia : 2011

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Jiangsu Stord Works Ltd. Certyfikaty Chiny Jiangsu Stord Works Ltd. Certyfikaty Chiny Jiangsu Stord Works Ltd. Certyfikaty Chiny Jiangsu Stord Works Ltd. Certyfikaty